AY-SİAD AİLESİ İFTARIAYDIN

19.06.2017 - 19:20

Birlik İçinde Güçlü Yarınlara’ parolası ile çalışmalarına devam eden Aydın Yönetici Sanayici ve İşadamları Derneği (AY-SİAD) üyeleri ve aileleri iftar yemeğinde bir araya geldi.

‘Birlik İçinde Güçlü Yarınlara’ parolası ile çalışmalarına devam eden Aydın Yönetici Sanayici ve İşadamları Derneği (AY-SİAD) üyeleri ve aileleri iftar yemeğinde bir araya geldi. İftar programına, yönetim kurulu üyeleri ile birlikte ev sahipliği yapan AY-SİAD Yönetim Kurulu Başkanı Özen Gündüz, “Geleneksel hale getirip bu yıl 2.sini düzenlediğimiz AY-SİAD Ailesi İftarı’nda ki asıl amacımız ailelerin ve çocukların birbirleriyle kaynaşıp birlik ve beraberlik içerisinde olmalarını sağlamaktır.” dedi.

Aydın’daki iş dünyasını bir araya getirip ilin gelişip kalkınmasını sağlamak hedefiyle 3 yıl önce kurulan  AY-SİAD, üyelerini bir araya getirmek amacıyla iftar programı düzenledi.

AY-SİAD Yönetim Kurulu Başkanı Özen Gündüz ve Yönetim Kurulu üyelerinin ev sahipliğinde RoyalGarden’da düzenlenen programa yaklaşık 60 üye ailesiyle birlikte katıldı. İftar programında bir araya gelen AY-SİAD üyeleri ve yönetim kurulu, birbirleriyle sohbet etme kaynaşma fırsatı yakalayıp birlik ve beraberlik bağlarını güçlendirdi.

İftar sonrası, açıklamalarda bulunan Yönetim Kurulu Başkanı Özen Gündüz, dernek olarak her ay düzenli olarak çeşitli faaliyetler yaptıklarını ve yaz döneminin ardından Eylül ayında faaliyetlerine hız vereceklerini vurguladı. Yaz dönemini üye işyeri ziyaretleri ile geçirmeyi planlayan ve düzenlenen iftar yemeğine katılarak kendilerini yalnız bırakmayan üyelere teşekkür ederken, " 97 üyesi olan AY-SİAD Ailemizin bugün müsait olup iftar yemeğine katılabilen yaklaşık 60 aileyle birlik ve beraberlik içinde bir iftar yemeği gerçekleştirdik.  ‘Birlik İçinde Güçlü Yarınlara’ parolasıyla faaliyetlerine devam eden derneğimiz üyeleri ticaret iştigaliyetiyle uğraşırken her zaman aile olarak bir araya gelip kaynaşma fırsatı bulamıyorduk. Bu şekilde aileleri birbirleri ile sıcak tutacak etkinlikleri sıklaştırmaya başladık. Bolluk, bereket ve hayır ayı olan Ramazan’ı AY-SİAD olarak değerlendirmeye çalıştık. Üyelerimizin destekleri ile 500’e yakın aileye ulaşıp Ramazan’ın bereketine onlara 40’ar liralık alışveriş çeki desteğinde bulunduk. Ayrıca geçen hafta da şehitlerimizin hayrına yine üyelerimizin ve hayırseverlerimizin desteği ile 500 kişilik iftar yemeği tertipledik. Bu etkinliklerle de görüldüğü gibi milliyetçi, maneviyatçı ve mukaddesatçı kimlikleri ile AY-SİAD üyeleri, gün geçtikçe daha da birbirlerine sarılarak faaliyetlerine devam edecek.” diye konuştu. AY-SİAD ailesinin iftar programında ney dinletisi yapılırken, çocuklar da palyaço eşliğinde eğlenceli vakit geçirdi. Program toplu fotoğraf çekimi ile sona erdi.(Bedia Kılınç)


Gazete Flaş
Bu haber 251 defa okundu.